Domácí

Na D1 se srazil motorkář s kamionem. Kolona měla 13 kilometrů

Na D1 se srazil motorkář s kamionem. Kolona měla 13 kilometrů
Zdroj: AKTU.cz

Dálnici D1 na 23. kilometru ve směru na Prahu zablokovala v pondělí okolo půl deváté ráno dopravní nehoda. Na místě se srazil motorkář s náklaďákem. Dálnice byla v obou směrech uzavřená a u nehody zasahoval i záchranářský vrtulník. Okolo 23. kilometru se vytvořila kolona dlouhá až 13 kilometrů. Ta se nyní pomalu rozjíždí.

K nehodě došlo v úterý kolem půl deváté hodiny ráno. Na dálnici D1 se na 23. kilometru ve směru na Prahu srazil motorkář s náklaďákem. Vozovka byla v obou směrech neprůjezdná a v místě nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

K nehodě byl povolán také vrtulník, který muže po vyproštění transportoval s poraněním nohou do pražské vinohradské nemocnice.

"Mladý muž byl letecky transportován do Fakultní nemocnice Vinohrady. Naše posádky se k místu nehody nemohly dostat, protože se začaly tvořit kolony. Z toho důvodu zasahovala u nehody letecká záchranná služba," uvedla mluvčí středočeských záchranářů Petra Homolová.

Související obsah

"Na 23. km dálnice D1 ve směru na Prahu řešíme nehodu nákladní soupravy s motorkářem. Dálnice je z tohoto důvodu obousměrně uzavřena," informovala po 9. hodině na twitteru policie. 

Následně se za nehodou vytvořila kolona dlouhá 13 kilometrů. Ta se pomalu rozjíždí.

Záhadná nehoda, osobní auto skončilo ve Vltavě. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz