Krimi

Mordpartě se nedaří objasnit vraždu, rodina oběti nabízí obří odměnu

Pražská mordparta se už přibližně rok a půl marně pokouší objasnit loupežnou vraždu, ke které došlo na konci roku 2019 ve Stodůlkách. Nyní se kriminalisté obracejí s žádostí o pomoc na veřejnost. Rodina oběti navíc nabízí za informace vedoucí k dopadení vraha odměnu milion korun.

Úkladná loupežná vražda se stala 21. prosince 2019. "Dosud neznámý pachatel zavraždil jednapadesátiletého muže ruské národnosti v místě jeho bydliště. Následně mu odcizil několik cenných věcí - prstenů, přívěsků a dýk, přičemž vypátrání těchto konkrétních předmětů by mohlo být důležitým pojítkem ke ztotožnění a následnému zadržení pachatele," informoval mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Mordparta donedávna šla při vyšetřování případu po konkrétní stopě, ale ta nevyšla, a proto se kriminalisté nyní obracejí na širokou veřejnost.

Související obsah

"Jestli někdo poznává nebo někde viděl věci na fotografiích, prosíme, ať se ozve na linku 158 nebo na číslo 731 553 125. Stejně tak, ať se ozve každý, kdo pozná muže na záběrech, který krátce po činu zneužil platební kartu zavražděného," doplnil Daněk.

Zároveň zmínil, že rodina zavražděného vypsala odměnu jednoho milionu korun za informace, kterou povedou k vypátrání dosud unikajícího vraha.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz