Domácí

Pobodání v Praze řeší policie jako vraždu. Podezřelého muže obvinili

Pobodání v Praze řeší policie jako vraždu. Podezřelého muže obvinili
Zdroj: AKTU.cz

Devětatřicetiletého muže, který je podezřelý, že v sobotu v Praze napadl s nožem v ruce několik cizinců, policie obvinila z pokusu o vraždu a z těžkého ublížení na zdraví. Při rvačce byli zraněni tři lidé.

Rvačka se strhla v sobotu večer v Praze na Palackého náměstí. Mezi zraněnými byli podle záchranářů tři muži ve věku od 16 do 23 lety. Podezřelý muž se po příjezdu policistů pokusil o útěk tramvají. Ti ho nakonec vypátrali, a to i s nožem, se kterým na cizince měl útočit. 39letý muž teď čelí obvinění z pokusu o vraždu a z ublížení na zdraví.

"Případ si k vyšetřování převzali detektivové z oddělení vražd, kteří s devětatřicetiletým mužem zahájili trestní stíhání pro vraždu ve stádiu pokusu a těžké ublížení na zdraví," uvedla pražská policie na Twitteru.

Související obsah

K agresivnímu útoku mělo dojít na zastávce Palackého náměstí v centru Prahy poté, co mezi muži došlo ke sporu. Přesný motiv konfliktu policie zjišťuje.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz