Domácí

VIDEO: Žena plašila holuby a vypadla z okna. V 7. patře visela jen za nohu!

Na poslední chvíli přijeli pražští policisté k ženě, která visela z okna v sedmém patře. Aby se dostali do bytu, museli vyrazit dveře. Na záběry ze zásahu se podívejte ve videu.

Rychlý zásah policie si v neděli 30. května vyžádal telefonát z Prahy 11. Žena na lince oznámila, že vidí, jak z okna visí nějaký člověk hlavou dolů za nohu.


"V průběhu oznámení vyrazili na místo policisté hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu, kteří událost potvrdili, a okamžitě se vydali do bytu poškozené na pomoc. Nebylo úplně jasné, o jaké se jedná patro, a tak museli policisté do schodů po svých, přičemž z venku je navigovali ostatní," uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský. 

Související obsah


Rychlý zásah zpozdil nejen výšlap do schodů, ale také bytelné dveře bytu. "Kopům policistů odolávaly a chvíli trvalo, než se skrz ně dostali dovnitř. Sílu pak vystřídala obezřetnost, neboť ženino tělo skutečně viselo celé z okna ven, a drželo jen za nohu a jakákoli urychlená manipulace by mohla mít katastrofální důsledky," dodal Rybanský.


Vyčerpanou ženu se nakonec podařilo vtáhnout do bytu, kde si ji do péče převzali záchranáři. A co stálo za nebezpečnou situací, kdy jí šlo o život? Prý plašila holuby na parapetu.

Zachráněná žena pak po několika dnech zemřela na následky dlouhodobé nemoci.

Na celý zásah policistů se podívejte zde:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz