Domácí

Primark oznámil, kdy otevře obchod v Praze! Nabídne speciální edice

Primark oznámil, kdy otevře obchod v Praze! Nabídne speciální edice
Zdroj: Profimedia

Irský obchodní řetězec Primark oznámil, že svoji první pobočku v Česku otevře 17. června. Druhé české pobočky by se navíc mělo dočkat Brno. Kdy to bude, zatím společnost neuvedla, na rozšíření na Moravu ale usilovně pracuje.

Pražská pobočka řetězce Primark otevírá už ve čtvrtek 17. června v 9 hodin. Obchod se bude nacházet na pražském Václavském náměstí v nové budově pojmenované Flow Building, která vyrostla na rohu náměstí a Opletalovy ulice. Zákazníkům nabídne nejenom oblečení, ale také kosmetické produkty nebo doplňky pro domácnost.

Primark láká na pestrou nabídku

 

"Nová prodejna zákazníkům nabídne nejnovější trendy z kolekce jaro/léto s paletou přírodních a zemitých tónů a populárním háčkovaným vzorem," sdělila Kateřina Outlá z agentury Grayling, která Primark v Česku zastupuje. Na své si přijdou i fanoušci některých filmů a basketbalové NBA, kteří se dočkají i speciálních edic.

Primark se prezentuje tak, že klade důraz na životní prostředí, což se promítne i do nabídky. "Nebude chybět ani rozrůstající se řada udržitelné módy pod značkou Primark Cares, která zahrnuje širokou nabídku produktů vyrobených z udržitelných, recyklovaných a organických materiálů. Tato řada odráží myšlenku společnosti Primark, že udržitelná móda by měla být dostupná pro všechny," dodala Outlá.

Související obsah

Otevření prodejny v Praze pozdržela pandemie

Původně měl řetězec otevřít pražskou pobočku už vloni na jaře. Plán ale odložil kvůli pandemii koronaviru, nejprve na loňský podzim, pak otevření kvůli pandemii znovu posunul. Nejprve avizoval, že pobočku otevře v druhé polovině letošního roku, nakonec je to ale dřív.  Pražský obchod bude 396., který Primark otevře. Vzniknout by mělo 300 nových pracovních míst.

"Jsme potěšení, že můžeme zákazníkům v Praze nabídnout proslulou módu a ceny Primarku a nemohli bychom si pro náš pro náš první obchod v České republice přát lepší lokalitu, než na ikonickém Václavském náměstí," uvedl Maciej Podwojski, oblastní manažer Primarku pro Polsko, Česko a Slovinsko. 

Český trh je 14., na kterém bude řetězec působit. Další pobočku otevře irský obchod v Brně. Datum ale zatím není známé. Potom se řetězec přesune na sousední Slovensko.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz