Zahraničí

Tragická nehoda Muže roku 2013: Tondu srazil v Šanghaji taxikář!

Tragická nehoda Muže roku 2013: Tondu srazil v Šanghaji taxikář!
Zdroj: Profimedia

Ve čtvrtek zemřel v šanghajské nemocnici Muž roku 2013 Antonín Beránek. Uznávaný model se vážně zranil při sobotní autonehodě. Jak se TN.cz podařilo zjistit, třicetiletý muž jel na motorce, když ho srazil taxikář.

Několik dní bojoval v šanghajské nemocnici o život, ve čtvrtek však přišla smutná zpráva. Uznávaný model Antonín Beránek zemřel. Osudnou se mu stala jízda na motorce.

"V sobotu 29. května v ranních hodinách došlo v Šanghaji k vážné dopravní nehodě, jejímž účastníkem byl i občan ČR. Ten byl s velmi vážnými zraněními převezen do nemocnice. Bohužel zemřel 3. června ráno,“ sdělila k případu mluvčí ministerstva zahraničí Eva Davidová.

Generální konzulát České republiky v Šanghaji se snaží pomáhat zdrcené rodině, momentálně řeší přepravu těla zesnulého muže do Česka. Proč se nehoda stala, ale mluvčí ministerstva nechtěla sdělit. “Nemáme souhlas rodiny, abychom podávali jakékoliv další informace,“ vysvětlila.

Související obsah

Redakci TN.cz se později podařilo zjistit, že mladý muž zemřel po srážce s taxikářem. Vůz měl Tondu srazit při jízdě na motorce.

Ředitele soutěže Muž roku Davida Novotného zpráva o smrti Antonína Beránka zasáhla. Zavzpomínal na rok 2013, kdy Tonda prestižní soutěž vyhrál. "Vysílal jsem ho pak do Indonésie, kde se účastnil finále Mister International. Skončil na 6. místě. Asii si oblíbil a oni si oblíbilo jeho,“ sdělil Novotný s tím, že vítěz soutěže Muž roku 2013 nakonec poté převážnou část života strávil právě tam. Byl velice uznávaný, protože pro asijský trh byl velmi atraktivní,“ doplnil.

Související obsah

Naposledy se prý viděli loni v únoru. "Vycestovával sem za přáteli a hlavně za maminkou, kterou miloval,“ vysvětlil.

V současné době je celý případ smrti mladého modela stále v šetření policie. Smutný osud postihl nejen jeho, ale také vítěze soutěže z roku 2009 Martina Zacha. Ten si totiž jen den po vítězství při skoku do rybníka poranil páteř a skončil na invalidním vozíku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz