Zahraničí

Smutné loučení s moderátorem Viršíkem. Sbohem mu dala rodina i známí

Rodina, přátelé a také fanoušci se v pátek před polednem rozloučili se známým slovenským moderátorem Júliem Viršíkem. Poslední sbohem mu přišli do bratislavského krematoria dát i jeho kolegové.

Smutná zpráva o smrti rozhlasového moderátora, který se fanouškům do myslí zapsal také jako porotce v soutěži SuperStar, zasáhla nejen Česko a Slovensko minulý týden ve středu. Július Viršík zemřel na zástavu srdce.

Po smrti známého moderátora se na internetu objevily dokonce informace, že by jeho smrt měla souviset s očkováním proti onemocnění covid-19. Tuto fámu vyvrátilo slovenské ministerstvo zdravotnictví.

S Júliem Viršíkem se v pátek rozloučili jeho nejbližší, rodina i přátelé, uvádí portál tvnoviny.sk. Poslední sbohem mu přišli dát bývalí i současní kolegové, mezi hosty nechyběli Marcela Laiferová. Juraj Čurný a mnoho dalších.

Související obsah

Július Viršík byl známý slovenský moderátor, pracovat s mikrofonem začal už během studia žurnalistiky na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Kromě bohatých zkušeností s rozhlasem působil i jako organizátor hudebních festivalů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz