Zajímavosti

Je jí 23 let, má 21 svých dětí a plánuje další! Mamince pomáhá 16 pěstounek

Je jí 23 let, má 21 svých dětí a plánuje další! Mamince pomáhá 16 pěstounek
Zdroj: Getty Images

Ještě před rokem byla Kristina Ozturková biologickou matkou jen jedné holčičky, nyní už má dětí 21 a všechny jsou opravdu její! S potomky mladé ženě pomáhá 16 pěstounek, do kterých rodina investuje ročně v přepočtu přes dva miliony korun.

Někomu to může znít jako sci-fi, ale Kristina Ozturková z gruzínského městečka Batumi je ve svých 23 letech biologickou matkou 21 dětí. Ona sama ale porodila jen jedno dítě, s ostatními jí pomohly náhradní matky.

Těm už rodina vyplatila přes 138 tisíc liber (více než čtyři miliony korun), dalších téměř 68 tisíc liber (cca dva miliony korun) pak spolykaly roční platy 16 pěstounek, které s péčí o děti pomáhají.

Obrovské finanční výdaje ale mladou maminku příliš netrápí. V současné době je šťastně vdaná za milionáře a podnikatele Galipa (57), se kterým plánuje dětí hned sto, píše The Sun.

Související obsah

Kristina, která je původem z Ruska, potkala Galipa při své vůbec první cestě do zahraničí. Tou dobou už byla matkou nyní šestileté Viktorie. V březnu loňského roku se páru poprvé prostřednictvím náhradní matky narodil chlapec Mustafa. "Můj manžel také snil o velké a šťastné rodině. Takže poté, co jsme se seznámili, jsme začali uskutečňovat náš sen," sdělila hrdá maminka 21 dětí.

V současné době manželé žijí v Gruzii, protože umělé oplodnění a odnošení dítěte náhradní matkou je v Rusku, odkud Kristina pochází, zakázané. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz