Domácí

VIDEO: Bavící se lidé vzali po rozvolnění centrum Prahy útokem

Kdo by si vzpomněl na zákaz nočního vycházení, zavřené hospody a bary či na nošení respirátorů na ulici. První pátek po dalším rozvolnění, kdy byly otevřené i vnitřní prostory restaurací a barů, vzali lidé lační zábavy centrum Prahy útokem.

Plné hospody, hrozny lidí před vchodem do barů a klubů. Hlahol v ulicích, rozjaření korzující chodci. Skupinky vesele popíjejících mladíků a slečen. V Praze to v pátek v noci vypadalo jako v časech, kdy slovo koronavirus používali jen lékaři a mikrobiologové.

Všichni si chtěli užít začátek prvního víkendu, kdy šlo oficiálně posedět, bavit se a popít až do rána.

Zřejmě největší hromadná "kalba" se odehrála na náplavce na Masarykově a Rašínově nábřeží v srdci metropole, kam se přišly rozšoupnout stovky, možná tisíce lidí. Podívejte se na  videoreportáž, jak si to tam všichni okolo půlnoci užívali.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz