Domácí

Smrtelná nehoda na Znojemsku! Jeden člověk zemřel, další je vážně zraněný

Smrtelná nehoda na Znojemsku! Jeden člověk zemřel, další je vážně zraněný
Zdroj: Getty Images

Vážnou nehodu na Znojemsku, při které se srazila dodávka s traktorbagrem, nepřežil jeden člověk, další byl velmi vážně zraněn a musel být letecky transportován do nemocnice. Silnice byla kvůli vyšetřování až do ranních hodin uzavřena.

Smrtelná nehoda se stala v sobotu krátce před jednou hodinou ranní na komunikaci I/53 mezi Znojmem a Lechovicemi. Na místo okamžitě vyrazili policisté, hasiči i záchranáři.

"Podle prvotních informací měl z dosud nezjištěných příčin šofér dodávky zezadu narazit do jedoucího traktor bagru, kdy bohužel svým zraněním na místě podlehl," sdělil mluvčí policie Petr Vala.

Vážně zraněn byl i řidič traktoru, záchranáři ho museli do nemocnice transportovat vrtulníkem. Kvůli zásahu a následnému vyšetřování byl tah na Znojmo několik hodin zcela uzavřen. Až kolem šesté hodiny ranní byl provoz alespoň částečně obnoven.

Související obsah

"Předběžná škoda byla vyčíslena na 235 tisíc korun. Zda při nehodě nesehrál nějakou roli alkohol, objasní policistům až nařízené krevní rozbory," doplnil Vala s tím, že příčina nehody je v šetření.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz