Domácí

Do pátrací akce se zapojili psovodi i vrtulník, seniora našli bez známek života

Do pátrací akce se zapojili psovodi i vrtulník, seniora našli bez známek života
Zdroj: TV Markíza

Na Semilsku se uskutečnila rozsáhlá pátrací akce po starším muži, který bez rozloučení odešel ve čtvrtek z domu. Pak se po něm slehla zem. Do akce se zapojili hasiči, policisté, psovodi a nasazen byl také vrtulník. Seniora se podařilo vypátrat v sobotu odpoledne bez známek života. Nic nenasvědčuje cizímu zavinění.

Muž byl naposledy viděn ve čtvrtek v obci Studenec na Semilsku, pravděpodobně krátce po poledni ale odešel z domova, aniž by o sobě dal komukoliv vědět. Vyděšená rodina se proto obrátila na policii.

Ta rozjela ve spolupráci s hasiči a horskými záchranáři rozsáhlou pátrací akci, do akce se zapojili i psovodi a tým speciálně vycvičených psů z Hejnic. Kvůli pátrání v obtížném terénu byl nasazen i vrtulník.

V sobotu odpoledne bohužel policisté přinesli smutnou zprávu, pohřešovaného bez známek života nalezli nedaleko obce Studenec.

Související obsah

"Případem se nyní budou zabývat semilští kriminalisté. Podle prvotních informací žádné okolnosti nenasvědčují tomu, že by se na úmrtí měla podílet jiná osoba. Ve věci bude nařízena soudní pitva," komentoval případ mluvčí policie Vojtěch Robovský.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Krátká zpráva

Kvůli těžbě v dolu Turow zaplatí Poláci 500 tisíc eur denně

Polsko bude muset kvůli Turowu platit penále 500 tisíc eur denně. Soudní dvůr EU tak vyhověl české stížnosti. Hnědouhelný důl, který měla polská vláda podle EU dávno zavřít, stále funguje kousek od českých hranic. Polská strana nerespektovala předběžné rozhodnutí o přerušení těžby z května. Vyplývá to z tiskové zprávy soudu.

Píše se na Deník.cz