Zahraničí

Žena varuje: Zkontrolujte si kabelky. Našla v ní sledovací štěnici

Žena varuje: Zkontrolujte si kabelky. Našla v ní sledovací štěnici
Zdroj: Profimedia.cz

Mladá Američanka se v posledních dnech dostala do povědomí lidí poté, co na sociálních sítích sdílela zážitek, který se jí stal při návštěvě restaurace. Po návratu domů totiž našla v kabelce sledovací zařízení.

Američanka Sheridan Nellis nedávno ve své kabelce objevila něco, co rozhodně nečekala. Byla na narozeninové oslavě svého přítele v jedné z texaských restaurací a když se vrátila domů, v kabelce našla sledovací zařízení.

"V noci jsem si prohlížela kabelku a našla jsem sledovací zařízení. Lidé ho obyčejně používají, aby neztratili klíče nebo peněženky," uvedla Sheridan Nellis s tím, že rozhodně není její. Žena hned poté, co štěnici objevila, z ní vyndala baterie, aby nemohlo zařízení fungovat.

Související obsah


S objevem se rozhodla svěřit na sociálních sítích, aby tak varovala ženy, kterým by mohlo kvůli štěnici hrozit nebezpečí. Sheridan totiž do dnešního dne netuší, kdo ji ho do tašky dal a proč, informuje Mirror.

Video s jejím příběhem se stalo okamžitě na sociálních sítích virálním a vidělo ho už více než 750 tisíc lidí. Většina z nich v komentářích píše, že měla Sheridan velké štěstí, že si zařízení všimla včas.

Američanka si porodila vlastního vnuka. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz