Zajímavosti

Překvapení pro Gottovy fanoušky! Brzy vyjde očekávaná autobiografie

Překvapení pro Gottovy fanoušky! Brzy vyjde očekávaná autobiografie
Zdroj: Profimedia

Fanoušci zpěváka Karla Gotta mohou jásat. Už brzy se dočkají knihy o Zlatém slavíkovi. Autobiografie s názvem "Má cesta za štěstím" vyjde 14. července 2021, v den nedožitých 82. narozenin mistra.

Kniha měla vyjít už na podzim roku 2020, tedy rok po úmrtí oblíbeného zpěváka. Termín se nakonec posunul na léto 2021. "Milí příznivci mého manžela, s velkou radostí vám poprvé mohu ukázat obálku autobiografie Karla Gotta "Má cesta za štěstím“,“ informovala na facebooku Ivana.

Gottova manželka zároveň dodala, že název knihy vybral sám Zlatý slavík, stejně jako titulní fotografii. "Knihu, kterou Karel dopsal ještě za svého života, najdete v českých knihkupectvích 14. července 2021, v den jeho nedožitých narozenin,“ dodala Ivana.

Ivana zároveň fanouškům slíbila, že na sociálních sítích bude až do vydání knihy sdílet ukázky z publikace.

V letošním roce zřejmě dorazí do kin také dokumentární film s názvem Karel. "Současná situace neumožnila uvedení filmu do kin, proto pevně věříme, že nově zvolené datum 30. září 2021 je již reálné,“ sdělila Gottová.

Vzpomínkové koncerty Pocta Karlu Gottovi se však uskuteční až příští rok. Úspěšné hity Karla Gotta měly rozeznít pražskou O2 arénu už loni v prosinci, kvůli pandemii se ale vzpomínkové koncerty nakonec zrušily. Fanoušci tehdy byli zklamaní.

Související obsah

"Abychom nemuseli snižovat počet míst v O2 areně a aby se vzpomínkových koncertů Pocta Karlu Gottovi mohli zúčastnit všichni, kteří si zakoupili vstupenky, rozhodli jsme o přesunutí termínů na červen příštího roku,“ vysvětlila Ivana.

Fanoušci na Gotta nezapomínají a pravidelně jeho hrob navštěvují:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V Praze stahují vakcínu od firmy Johnson & Johnson

Na pražském hlavním nádraží končí možnost nechat se naočkovat jednodávkovou vakcínou Janssen (Johnson & Johnson). Hlavní důvodem je to, že podle odborníků klesá její účinnost už po dvou měsících. Touto vakcínou bylo v Česku naočkováno téměř 400 000 lidí a ministerstvo zdravotnictví všem doporučuje přeočkování jinou vakcínou. V centru se nechávalo bez registrace naočkovat přibližně 600 lidí denně, teď sotva stovka. Od zítřka tak budou na místě aplikovat pouze vakcínu Spikevax (Moderna).

Píše se na Deník.cz