Naše Česko

Herci z Ulice se zapojili do nového pořadu! Přináší důležitý vzkaz

TV Nova přichází s novým online pořadem, který zábavnou formou ukazuje, jak se chováme a jak bychom se měli chovat ke svému okolí. A to i ve spolupráci s herci ze seriálu Ulice, kteří se o ekologii zajímají. Diváky čeká několik vtipně zpracovaných dílů Expedice Ulice, kde se budou moci pobavit i něco dozvědět.

"Chceme divákům vtipnou a poutavou formou představit hlavní témata udržitelného rozvoje a ukázat, že jednání každého z nás může ovlivnit prostředí, ve kterém žijeme. Zároveň jsme si dali za úkol u toho diváky pobavit a předvést, že chovat se k naší planetě hezky není ani zdaleka tak komplikované, jak se může zdát," říká Hana de Goeij, vedoucí oddělení CSR (korporátní společenská odpovědnost) TV Nova.Jednotlivé díly Expedice Ulice budou postupně nasazovány na sociálních sítích a Nova Plus. Tvůrci námětu a scénářů jsou společně s TV Nova herci Veronika Čermák Macková a Petr Vacek, kteří jsou i účinkujícími v mnoha rolích. Diváci znají Petra a Veroniku z oblíbeného seriálu Ulice a prostředí známého seriálu se objeví i v novém pořadu.

Související obsah"Já i Verča máme rádi přírodu a není nám lhostejné, co se kolem nás děje, a proto když přišla TV Nova s návrhem spolupráce, dlouho jsme neváhali. Byli jsme součástí celého výrobního procesu a společná práce na scénářích pro nás byla i zajímavá zkušenost," prozradil herec Petr Vacek.

Oba jsou zapálenými milovníky přírody a snaží se jí aktivně pomáhat. "Doufáme, že diváky trochu inspirujeme k tomu, jak změnit věci kolem sebe k lepšímu, možná i jak trochu ušetřit, ale hlavně, že všechny pobavíme," dodala Veronika Čermák Macková.

Související obsah

Nové díly pouze internetového pořadu budou vycházet vždy v úterý. První epizoda s názvem Detektivové je již k dispozici na sociálních sítích TV Nova a také na Nova Plus. Dvě hlavní postavy v roli detektivů se snaží vypátrat několik dní nezvěstného pana Plejtváka! Jak to dopadne zjistíte ve videu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Naše Česko

Důležité Události

Píše se na Deník.cz