Domácí

Matka se bála jít domů kvůli agresivní dceři. Ta nadýchala skoro tři promile

Rodinné drama se odehrálo na Pardubicku. Matka se bála jít domů kvůli agresivní dceři, a tak zavolala na pomoc policisty. Mladá žena se nezklidnila, ani když hlídka dorazila do bytu.

Agresivní žena častovala hrubými slovy čtyři policisty. Její matka zůstala raději před domem. Bála se jít dovnitř, protože viděla, jak její 30letá ratolest řádí. Ostatně podle informací televize Nova to rozhodně nebylo poprvé.


Hlídka se dostala do bytu a našla ženu, jak sedí v koupelně. Nechtěla se uklidnit, a dokonce chtěla bouchnout dveřmi, aby se k ní nikdo nedostal. Nicméně policista dal na práh nohu, takže se jí to nepodařilo. Domluva s ní žádná nebyla, policie tedy ženě nasadila pouta.

Související obsah


Bez tří desetin nadýchala skoro tři promile, což odpovídá zhruba dvěma litrům vína. Je to hranice, kdy už lidé začínají mít potíže s dýcháním či poruchy vědomí. Podle policie se mladá žena nedopustila trestného činu, ale přestupku proti veřejnému pořádku a občanskému soužití.


Případ tak bude řešit správní orgán a ženě hrozí několikatisícová pokuta. Policie situaci vyhodnotila tak, že bude lepší, když dcera raději vystřízliví pod zámkem a také pod dozorem lékaře, protože hrozilo, že agresivita vůči matce bude nadále pokračovat.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Lidi v karanténě odvolí ve středu 6. října

Prezident Miloš Zeman vyhlásil termíny hlasování pro lidi v karanténě. Volit do Poslanecké sněmovny budou 6. října. V pobytových zařízeních, mezi které se řadí například domovy důchodců, se bude volit ve čtvrtek 7. října. Rozhodnutí spolupodepsal předseda vlády Andrej Babiš.

Píše se na Deník.cz