Zahraničí

Hvězda seriálu Dr. House potratila. Smutnou zprávu sdělila na sociálních sítích

Hvězda seriálu Dr. House potratila. Smutnou zprávu sdělila na sociálních sítích
Zdroj: Profimedia

Americká herečka Odette Annableová se na sociálních sítích podělila o smutnou zprávu. Už potřetí během šesti let potratila. Annabelová zprávu oznámila ve středu, v den, kdy mělo její miminko přijít na svět. Herečka se proslavila rolí Dr. Jessicy Adamsové v seriálu Dr. House.

"Toto není oznámení o těhotenství. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, byli jsme s Davem šťastní. Potom, co jsem si prošla dvěma potraty, jsem si myslela, že konečně jsme na správné cestě a toto miminko je dar," začala smutnou zprávu Annabelová. "Měli jsme jiné plány, ale miminko už s námi není,“ uvedla herečka, která se s fanoušky o zprávu podělila v naplánovaný termín porodu.

Ke zprávě připojila také fotografii, kterou s manželem pořídili loni v prosinci. V srpnu minulého roku pár oznámil, že se k sobě po delší pauze vrátili. Manželé spolu mají jednoho syna Charlieho.

 

Související obsah


„Velmi si vážím manžela, který mi byl oporou. A uvědomuji si, jaký je Charlie zázrak. Je požehnání mít zdravé dítě. Jsem vděčná za naši rodinu," dodala na závěr svého upřímného sdělení.

Annableová se proslavila rolí Dr. Jessicy Adamsové v seriálu Dr. House. Seriál můžete sledovat na kanálu Nova a Nova Cinema.

 

Do babyboxu v Praze někdo dal novorozenou holčičku ve fusaku. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz