Ordinace v růžové zahradě 2

VIDEO: Nejlepší, nejdojemnější a nejsmutnější okamžiky Ordinace

Ve čtvrtek večer mohli diváci TV Nova sledovat velké finále oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Tvůrci ho pojali opravdu velkolepě a diváci se tak dočkali hned několika překvapení v podobě vzácných hostů. Na sestřih nejzásadnějších momentů kultovního seriálu se můžete podívat ve videu.

Seriál, který se stal legendárním a diváky bavil na televizních obrazovkách více než patnáct let, se loučil opravdu ve velkém. Tvůrci Ordinace v růžové zahradě 2 pronajali Průhonický zámek, kam se na Radčinu svatbu sjeli všichni zaměstnanci kamenické nemocnice.

Na závěrečném natáčení všechny přítomné překvapil zpěvák Meky Žbirka, který titulní píseň "Někdy stačí dát jen dech" zazpíval po letech naživo i se zpěvačkou Ivou Frühlingovou. Známý zpěvák ale nebyl jediným překvapením, které na diváky čekalo.

Související obsah

Na scéně se totiž objevily i staré známé tváře, které se sice před kamerou už nějakou dobu neobjevují, ale ve spojitosti s Ordinaci si je každý vybaví, jako například herci Ota Jirák nebo Markéta Dolinová. "Vzpomínám na to velmi rád, bylo to pěkné. Doteď, když jdu někam k doktorovi, tak mi vždycky doktoři říkají pane kolego," směje se Jirák.

Ateliéry, kde kultovní seriál vznikal, ale stále stojí. Už brzy se tam herci i štáby vrací. Kvůli obrovskému zájmu diváků se televize Nova totiž rozhodla pro razantní krok. Ordinace bude pokračovat! Jen s jednou změnou, a to že se seriál z televizních obrazovek přesune na videoportál VOYO, tedy na internet.

Související obsah

Ve videu výše si můžete připomenout ty nejzásadnější momenty, které se v oblíbené Ordinaci za 15 let odehrály. Stovky postav a neobyčejné příběhy hrdinů, kteří nás dokázali rozesmát i rozplakat. Nebyla nouze o dramatické scény a za ta léta jsme byli svědky několika tragédií. Převažovaly ale šťastné události jako narození dětí, nové lásky i svatby.

Ordinace v růžové zahradě je zkrátka fenoménem, který má fanoušky dokonce i mezi známými tvářemi. V populárním seriálu si některé z nich i zahrály. Například kardiochirurg Jan Pirk, zpěváci Miro Žbirka a Jan Nedvěd, moderátorka Lucie Borhyová nebo bývalý prezident Václav Havel.

Na celý pořad TV Nova Život ve hvězdách, který se tentokrát nesl ve znamení oblíbeného seriálu, se můžete podívat na portálu VOYO.

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Ordinace v růžové zahradě 2

Důležité Události

Píše se na Deník.cz