Domácí

Po Saše (15) se slehla zem, nejspíš je s 27letým mužem. Pomozte ji najít

Po Saše (15) se slehla zem, nejspíš je s 27letým mužem. Pomozte ji najít
Zdroj: Policie ČR

Policisté pátrají po 15leté Alexandrře Suché z Mikulova, po které se už před týdnem slehla zem. Najít se ji ale stále nepodařilo, a tak strážci zákona žádají o pomoc. Dívka je pravděpodobně se svým 27letým přítelem. Mluví slovensky, češtinu neovládá.

Saša ve čtvrtek 3. června odešla ráno do školy, tam ale vůbec nedorazila. Rodiče proto zalarmovali policii, která vyhlásila po dívce pátrání.

Pravděpodobně je ve společnosti o 12 let staršího přítele. "Policisté získali informaci, že by se měla pohybovat se svým 27letým přítelem. Ten má vztah k Olomoucku. Je tedy možné, že se dvojice pohybuje v Olomouci a okolí," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Související obsah

Saša je přibližně 160 centimetrů vysoká, hubené postavy. Má hnědočerné vlnité vlasy a hnědé oči. Poznávacím znamením je také slovenština, česky dívka nemluví. Podle policie vypadá na 15 až 18 let.

"Případné poznatky k pohybu hledaní dívky uvítají policisté na lince 158," vyzval Malášek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Objevilo se další ohnisko ptačí chřipky

Českem se dál šíří ptačí chřipka. Páté letošní ohnisko se nachází v Pardubickém kraji, konkrétně na kachní farmě v obci Lipoltice poblíž Přelouče. Společnost PERENA nahlásila postupný úhyn 380 kusů z celkem 3 500 chovaných kachen, uvedla v neděli Státní veterinární správa ČR. Vyšetření potvrdilo, že se jedná o ptačí chřipku typu H5N1, tedy o variantu potenciálně přenosnou na člověka. Veterináři zbývající drůbež nechají utratit.

Píše se na Deník.cz