Zahraničí

Angličanka zachránila sestru před krokodýlem. Dala mu rány pěstí

Angličanka zachránila sestru před krokodýlem. Dala mu rány pěstí
Zdroj: Profimedia

Britská dvojčata se vydala na dovolenou do Mexika, kde se chtěla potápět. Při jednom z ponorů na jednu ze sester ale zaútočil krokodýl. Druhá ani vteřinu neváhala a dala ještěrovi pěstí.

To, co se na první pohled zdálo jako pohádková dovolená, skončilo nepříjemnou událostí. Melissa a Georgie se po několika pracovních měsících, které strávily v mexických přírodních rezervacích, rozhodly, že se pojedou potápět.

Dívky si proto vybraly lagunu, která je poblíž přístavu Puerto Escodino. Nejdříve vše vypadalo jako skvělá zábava, když z ničeho nic na jednu ze sester při potápění zaútočil krokodýl.

Související obsah


"Georgia chtěla bezvládnou Melissu vytáhnout na loď do bezpečí. Krokodýl se ale nehodlal vzdát, a tak na něj zaútočila pěstmi. Během práce v přírodních rezervacích slyšela, že na některá zvířata nic jiného neplatí. Po několika pokusech to na krokodýla zabralo a Georgia Melissu zachránila," popsala nešťastnou situaci starší sestra dvojčat Hana pro BBC

Sestry nyní leží v nemocnici v Mexiku, mají mnohačetná poranění. Lkaři se obávají, že se z čelistí žraloka mohla do ran dostat infekce.

Tak tohle nechcete! Na trénink fotbalistů dorazil krokodýl. Na video se podívejte zde:


TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz