Zahraničí

Angličanka zachránila sestru před krokodýlem. Dala mu rány pěstí

Angličanka zachránila sestru před krokodýlem. Dala mu rány pěstí
Zdroj: Profimedia

Britská dvojčata se vydala na dovolenou do Mexika, kde se chtěla potápět. Při jednom z ponorů na jednu ze sester ale zaútočil krokodýl. Druhá ani vteřinu neváhala a dala ještěrovi pěstí.

To, co se na první pohled zdálo jako pohádková dovolená, skončilo nepříjemnou událostí. Melissa a Georgie se po několika pracovních měsících, které strávily v mexických přírodních rezervacích, rozhodly, že se pojedou potápět.

Dívky si proto vybraly lagunu, která je poblíž přístavu Puerto Escodino. Nejdříve vše vypadalo jako skvělá zábava, když z ničeho nic na jednu ze sester při potápění zaútočil krokodýl.

Související obsah


"Georgia chtěla bezvládnou Melissu vytáhnout na loď do bezpečí. Krokodýl se ale nehodlal vzdát, a tak na něj zaútočila pěstmi. Během práce v přírodních rezervacích slyšela, že na některá zvířata nic jiného neplatí. Po několika pokusech to na krokodýla zabralo a Georgia Melissu zachránila," popsala nešťastnou situaci starší sestra dvojčat Hana pro BBC

Sestry nyní leží v nemocnici v Mexiku, mají mnohačetná poranění. Lkaři se obávají, že se z čelistí žraloka mohla do ran dostat infekce.

Tak tohle nechcete! Na trénink fotbalistů dorazil krokodýl. Na video se podívejte zde:


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Krátká zpráva

Kvůli těžbě v dolu Turow zaplatí Poláci 500 tisíc eur denně

Polsko bude muset kvůli Turowu platit penále 500 tisíc eur denně. Soudní dvůr EU tak vyhověl české stížnosti. Hnědouhelný důl, který měla polská vláda podle EU dávno zavřít, stále funguje kousek od českých hranic. Polská strana nerespektovala předběžné rozhodnutí o přerušení těžby z května. Vyplývá to z tiskové zprávy soudu.

Píše se na Deník.cz