Zahraničí

Horor na dovolené v Řecku! Turistku mělo na hotelu znásilnit několik mužů

Horor na dovolené v Řecku! Turistku mělo na hotelu znásilnit několik mužů
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

V naprostou noční můru se pro 31letou Britku proměnila dovolená na řeckém ostrově Rhodos. Několik můžu ji mělo znásilnit v hotelovém pokoji. Policisté už zadrželi čtyři Belgičany.

Mladá Britka si v neděli vyrazila se svými přáteli do nočního klubu ve městě Faliraki na ostrově Rhodos. Právě tam se všichni seznámili se skupinkou mužů. Podle portálu Dimokratiki se jednalo o belgické občany ve věku od 30 do 35 let.

Následně celá parta vyrazila do hotelu, kde byli muži ubytovaní. Žena si s jedním z nich začala pořádně užívat a na balkóně i v pokoji se oddávali sexu. Její přátelé však brzy odešli a ona tam zůstala se skupinou cizích mužů sama.

Související obsah

Tehdy mělo začít pravé peklo. "Na policii uvedla, že ji muži hromadně znásilnili," píše portál Mirror. Z hotelu se jí následně podařilo uprchnout do svého ubytování. V pondělí kolem sedmé hodiny ráno pak šla událost nahlásit na policejní stanici.

Policisté už zadrželi čtyři muže, které žena označila za násilníky. Bylo na ně navíc podáno trestní oznámení, vinu však odmítají.

Policie eviduje další případy

Nejedná se však o první případ, kdy turistka ohlásila v Řecku znásilnění. Za poslední dobu úřady evidují alespoň tři další, všechny ženy pocházely z Velké Británie. Více se dozvíte v tomto článku na TN.cz

V březnu tohoto roku našel cizinec u baru namol opilou dívku. Odnesl ji pryč a snažil se ji znásilnit:

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz