Zahraničí

Kate poprvé promluvila o Lilibet. Otázky o holčičce jí nebyly příjemné

Kate poprvé promluvila o Lilibet. Otázky o holčičce jí nebyly příjemné
Zdroj: Profimedia

Manželka prince Williama, vévodkyně Kate, na veřejnosti poprvé promluvila o novorozené neteři Lilibet. Otázky na holčičku ji lehce vykolejily. Dívenku prý ještě vůbec neviděla.

Vévodkyně Kate v pátek společně s první dámou USA Jill Bidenovou navštívila školu v Cornwallu. A právě tam nemohla uniknout dotazům na novorozenou dceru prince Harryho a jeho manželky Meghan, Lilibet Dianu.

Podle odbornice na řeč těla Judi Jamesové ji dotazy na holčičku vyvedly z míry. "Kate to řešila s jistou grácií, ale není pochyb o tom, že to byl nepříjemný okamžik, který Kate zřejmě vyvedl z rovnováhy," řekla britskému deníku The Sun

"Když otázka padne, tak je na její tváři výraz nějakého poplachu, jako by nečekala, že bude oslovena takto přímo," dodala odbornice. Kate prý nejprve chtěla odmítnout odpovědět, což naznačuje výraz jejích rtů. Po chvíli se ale objevil obrovský úsměv. Dokonce i zatleskala rukama, aby naznačila vzrušení při zmínce o novém dítěti.

Související obsah

Novináři se jí nejprve zeptali, jestli má pro holčičku nějaká přání. "Přeji jí vše nejlepší, nemůžu se dočkat, až se s ní setkám," odpověděla Kate a přiznala, že ji ještě neviděla. "Ještě jsme ji nepotkali, ale doufejme, že to bude brzy," dodala vévodkyně.

Potvrdila také, že s princem Harrym a jeho manželkou neměli od narození Lilibet Diany ani videohovor. Holčička se narodila 4. června a její jméno překvapilo lidi na celém světě. Jde totiž o spojení přezdívky královny Alžběty II. a jména její babičky Diany. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz