Domácí

Záhadná smrt starší ženy. Našli ji na zahradě, kolem běhal pes

Záhadnou smrt starší ženy řeší od pondělního odpoledne středočeští kriminalisté. Její tělo leželo na zahradě u rodinného domu v obci Doubrava na Mladoboleslavsku. Kolem mrtvé podle informací TV Nova pobíhalo štěně.

Žena podle České televize zemřela po útoku psa, tuto informaci ale policisté ani záchranáři nepotvrdili. Následně ji z twitteru ČT stáhla. "Po 12. hodině jsme byli voláni k mrtvé ženě, narozené v roce 1952. Byla nalezená na zahradě rodinného domu," uvedla na dotaz TN.cz policejní mluvčí Markéta Johnová.

Doplnila, že smrt osmašedesátileté ženy řeší místní kriminalisté, kteří vše prověřují. "K určení přesné příčiny smrti bude nařízena pitva, jak je v podobných případech obvyklé," upřesnila Johnová.

Související obsah

Zásah na místě události pro TN.cz potvrdila i mluvčí záchranky Petra Homolová. "Naše pozemní posádky spolupracovaly i s leteckou záchrannou službou. K úmrtí ženy bohužel došlo už před jejich příjezdem, lékař tak mohl pouze konstatovat smrt," zmínila Homolová. Podle informací TV Nova byl na zahradě rodinného domu opravdu pes, šlo o štěně větší rasy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz