Domácí

Lucinka musí na operaci, Bohuš Matuš má o manželku velký strach!

Lucinka musí na operaci, Bohuš Matuš má o manželku velký strach!
Zdroj: Profimedia

Pouhý měsíc po svatbě musí Bohuš Matuš řešit první krizovou situaci. Jeho milovaná Lucinka musí na operaci. Kromě toho, že má o manželku muzikálový zpěvák strach, ho zároveň čeká velká výzva. O jejich malou dceru se poprvé bude starat bez Lucinky, pomůže mu ale babička.

Lucinka Matušová se kvůli zdravotním potížím nevyhne operačnímu sálu. Podle Bohuše Matuše šla kvůli bolestem břicha na vyšetření, kde se ukázalo, že to bez zákroku nepůjde.

"Měla by jít na zákrok koncem června. O Lucku se bojím, ale věřím, že vše dobře dopadne," prozradil portálu Super.cz zpěvák. 

Protože bude mít Matuš hodně práce, s hlídáním dcery pomůže babička. "Mám plný diář vystoupení, ale určitě to nějak zvládneme. Budu manželce také co nejvíc pomáhat, až bude po zákroku," doplnil.

Související obsah

Že se veřejnost dozvěděla o jejím zdravotním stavu, Lucinku příliš nepotěšilo. "Bohužel se dostaly ven informace o mé operaci, která mě čeká. I když jsem doufala, že se to nikam nedostane, přesto děkuji za vaši podporu. Jakmile mi bude lépe a budu se cítit na to s vámi sdílet své pocity, určitě dám vědět," nechala se slyšet na instagramu.

Bohuš a Lucinka se vzali 12. května. Ve stejný den mladá maminka oslavila 18. narozeniny.

K holčičce by to chtělo ještě malého Bohouška, plánuje Matuš s Lucinkou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Kauza Čapí hnízdo míří znovu ke státnímu zástupci

Pražští kriminalisté doplnili spis v kauze "Čapí hnízdo". Policistům na konci srpna totiž státní zástupce vrátil případ k došetření. "V pondělí jsme předali spisový materiál na Městské státní zastupitelství v Praze," informovali na twitteru kriminalisté. Výslech mimo jiné absolvoval například premiérův syn Andrej Babiš mladší.

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz