Společnost

Porodily téměř současně! Štíbrová a Pártlová se radují z miminek

Porodily téměř současně! Štíbrová a Pártlová se radují z miminek
Zdroj: Profimedia

Hvězda seriálu Pojišťovna štěstí Nikol Štíbrová přivedla na svět druhého syna. Ve středu porodila i její kamarádka, zpěvačka Martina Pártlová, která se raduje z první dcery. Obě se už pochlubily fotkami.

Nikol Štíbrová, která se proslavila rolí Karolíny v seriálu Pojišťovna štěstí, je od středy dvojnásobnou maminkou. Druhého syna má s manželem Petrem Leitgebem, kterého si vzala koncem května.

Chlapeček dostal jméno Tobias, které krásně ladí se jménem jeho staršího brášky Mathiase. Podle fotky, kterou Štíbrová zveřejnila, se má čile k světu.

Ve stejný den a téměř i ve stejnou dobu porodila i její nejlepší kamarádka Martina Pártlová. Pro oblíbenou zpěvačku je to v jejích 41 letech premiéra, na doporučení lékařů rodila císařským řezem. S kytaristou Josefem Vařekou se radují z holčičky. Pojmenovali ji Stella.

"Stella. Táto, byl jsi statečnej. Jsem na tebe pyšná," napsala Pártlová. "Paní doktorka Horáková, byl to majstrštyk. Děkujeme," doplnila.

Vařeka si s partnerky udělal na instagramu legraci. "Rozřízli vlka a vytáhli karkulku," smál se. "Dnes jsme na svět přivítali Stellu. Je krásná. Její první nádech byl silnej moment. Hluboce se klaním před Martinou, která nám ji dala," dodal vážnějším tónem.

Novopečený tatínek se chystá na bujarou oslavu. "Miluju vás obě. A odpusťte mi dnes menší mejdan," uzavřel.

Související obsah

Loni v září se narodil syn i Veronice Arichtevě, která v minulosti zářila třeba v Ordinaci v růžové zahradě a jež také patří do party ke Štíbrové a Pártlové. Když na jaře oznamovaly těhotenství, smály se, že kruh se uzavřel.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz