Zahraničí

Tragédie na Slovensku! Muž zemřel při mulčování trávy

Tragédie na Slovensku! Muž zemřel při mulčování trávy
Zdroj: Profimedia

Smrtí mladého člověka skončila ve středu dopoledne práce na zahradě v Košických Oľšanech na východě Slovenska.

Během mulčování trávy přišel o život teprve 46letý muž. Přivolaný lékař na místě předběžně vyloučil úmyslné zavinění. Podle dosavadních zpráv není zatím jasné, jestli muž mulčoval trávu sám, nebo zda byl na místě tragédie přítomný i někdo další.

Tragédie se stala ve středu dopoledne kolem deváté hodiny v katastru obce Košické Oľšany v okrese Košice-okolí, informovala o tom košická krajská policejní mluvčí Jana Mésarová.

"Policie místo události důkladně dokumentovala a začala v této souvislosti trestní stíhání pro přečin usmrcení. Lékař na místě předběžně úmyslné zavinění vyloučil a nařídil provedení pitvy, která určí přesnou příčinu smrti," uvedla Mésarová.

Související obsah

Bližší okolnosti, za jakých k úmrtí muže došlo, jsou předmětem vyšetřování. Není tedy zatím jasné, zda smrt muže souvisela přímo s mulčováním, nebo zda neměl nějakou náhlou zdravotní indispozici.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Píše se na Deník.cz