Zahraničí

Tragédie na Slovensku! Muž zemřel při mulčování trávy

Tragédie na Slovensku! Muž zemřel při mulčování trávy
Zdroj: Profimedia

Smrtí mladého člověka skončila ve středu dopoledne práce na zahradě v Košických Oľšanech na východě Slovenska.

Během mulčování trávy přišel o život teprve 46letý muž. Přivolaný lékař na místě předběžně vyloučil úmyslné zavinění. Podle dosavadních zpráv není zatím jasné, jestli muž mulčoval trávu sám, nebo zda byl na místě tragédie přítomný i někdo další.

Tragédie se stala ve středu dopoledne kolem deváté hodiny v katastru obce Košické Oľšany v okrese Košice-okolí, informovala o tom košická krajská policejní mluvčí Jana Mésarová.

"Policie místo události důkladně dokumentovala a začala v této souvislosti trestní stíhání pro přečin usmrcení. Lékař na místě předběžně úmyslné zavinění vyloučil a nařídil provedení pitvy, která určí přesnou příčinu smrti," uvedla Mésarová.

Související obsah

Bližší okolnosti, za jakých k úmrtí muže došlo, jsou předmětem vyšetřování. Není tedy zatím jasné, zda smrt muže souvisela přímo s mulčováním, nebo zda neměl nějakou náhlou zdravotní indispozici.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz