Domácí

Auto v centru Brna najelo na zastávku, jedna žena je po smrti!

Velké neštěstí se v sobotu po poledni stalo v centru Brna. Osobní auto tam z dosud neznámých příčin na zastávce najelo do lavičky, na které seděla žena. Zraněním na místě podlehla. Nehodou se zabývají policisté. Záchranáři vyjížděli i ke smrtelnému střetu auta s cyklistou na Kolínsku.

Nehoda se stala u nákupního centra v ulici Úzká, bohužel si vyžádala jednu oběť. Nepřežila žena, která seděla na lavičce na autobusové zastávce.

"Řidič ze zatím nezjištěných příčin vjel na chodník na autobusovou zastávku. Narazil do zaparkovaného autobusu a následně do lavičky, kde seděla žena středního věku," řekl TN.cz policejní mluvčí Bohumil Malášek.

"Na místo jsme vyslali záchranáře, kteří resuscitovali ženu středního věku, do níž najelo auto. Utrpěla vážná devastující poranění, kterým bohužel podlehla," potvrdila mluvčí záchranky Michaela Bothová.

Související obsah

Test jak na alkohol, tak na drogy vyšel řidiči podle Maláška negativně. Příčinou nehody se teď policisté zabývají. "Záchranáři na místě poskytli také psychickou pomoc posádce osobního vozu," doplnila Bothová.

Cyklista zemřel u Kolína

Ke smrtelné nehodě vyjížděli záchranáři také na Kolínsku. Osobní auto se tam střetlo s cyklistou, ten srážku nepřežil.

"Naše posádky asi 60letého muže na místě resuscitovaly, ale jeho zranění byla tak vážná, že jim na místě podlehl," informoval mluvčí záhranářů Petra Homolová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz