Krimi

Na ulici v Praze našli mrtvého muže! Policie nevylučuje vraždu

Kolemjdoucí v neděli nad ránem našli v ulici Rozšířená v Praze 8 muže bez známek života. Kriminalisté nevylučují, že ho někdo zavraždil, řekl TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský. Podle informací TV Nova tělo leželo na silnici u obrubníku, kde zůstala krvavá skrvna.

Muže mezi 25 až 30 lety bez známek života našli v neděli brzy ráno v pražské Rozšířené ulici. Na místo okamžitě vyrazila policie.

"V brzkých ranních hodinách jsme přijali oznámení o nálezu mužského těla bez známek života. Policisté, kteří přijeli na místo toto oznámení prověřit, zjistili, že se zakládá na pravdě," řekl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Související obsah

Podle informací TV Nova leželo tělo na silnici u obrubníku. Zůstala tam krvavá stopa. "Případ si převzali kriminalisté, kteří nevylučují, že muž zemřel násilnou smrtí. Okolnostmi se momentálně zabývají," pokračoval.

Policie zatím nezná totožnost mrtvého. "Případ je na samém prvopočátku. Zjišťujeme totožnost muže. Měl by být ve věku od 25 do 30 let," uzavřel Rybanský.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz