Zahraničí

Vzkaz do nebe: Královna Alžběta sdílela dojemnou fotku s Philipem

Vzkaz do nebe: Královna Alžběta sdílela dojemnou fotku s Philipem
Zdroj: Twitter/Royal Family

Královská rodina slaví Den otců poprvé bez prince Philipa. Svátek všech tatínků se tak nese především v duchu vzpomínek na něj. Královna Alžběta II. ukázala dojemnou fotku z roku 1951, staré snímky sdílel i princ Charles a vévodkyně Kate vytvořila koláž.

Poprvé bez prince Philipa. Den otců tak letos není pro královskou rodinu bůhvíjak veselý. Tráví ho především vzpomínáním.

Na instagramu královny Alžběty II. se objevila fotografie ze zámku Balmoral pořízená v roce 1951. Alžběta je na ní se svým otcem králem Jiřím VI., princem Philipem a malým princem Charlesem, jejich prvorozeným synem.

"Všem tatínkům, ať už jste kdekoliv, přejeme vám krásný Den otců," stojí u snímku. Na twitteru prince Charlese je podobný vzkaz: "Všem tátům a těm, kterým dnes možná jejich tatínkové chybí, myslíme na vás a přejeme vám krásný Den otců."

"Přejeme všem tatínkům šťastný Den otců," píše se na instagramu prince Williama a vévodkyně Kate. Ta vytvořila koláž, na které je její otec Michael Middleton, William, Charles a Philip se všemi vnoučaty.

Související obsah

Princ Philip naposledy vydechl letos 9. dubna, o týden později měl pohřeb se všemi poctami. Kvůli koronaviru se ho ale účastnili jen nejbližší příbuzní. Nedožité 100. narozeniny by býval oslavil 10. června.

Princ Harry řekl pravý důvod, proč opustil rodinu. Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz