Domácí

Matušova Lucinka prozradila, z čeho má před operací největší obavy!

Matušova Lucinka prozradila, z čeho má před operací největší obavy!
Zdroj: Michal Protivanský/CNC/Profimedia

Bohuš Matuš oznámil, že jeho manželka Lucie musí na operaci. Jejich dceru tak bude několik dní hlídat sám, pomůže mu ale babička. Mladá maminka teď svěřila, z čeho má kvůli zákroku největší strach.

18letá Lucie Matušová šla nedávno kvůli bolestem břicha na vyšetření. Od lékařů se dozvěděla, že bez operace její problém neskončí. Jako první o tom promluvil její manžel Bohuš Matuš.

"Měla by jít na zákrok koncem června," řekl muzikálový zpěvák portálu Super.cz. "Bohužel se dostaly ven informace o mé operaci, která mě čeká. I když jsem doufala, že se to nikam nedostane, přesto děkuji za vaši podporu," nechala se slyšet Lucie na instagramu.

Tam se také v sobotu svěřila s tím, co ji před zákrokem trápí: "Mám strach hlavně z toho, že mě tam nechají déle než tři dny."

Související obsah

Mladá maminka ale dokázala najít i pozitivní stránku pobytu v nemocnici. "Ale jsem šťastná, že za mnou můžou návštěvy! Takže se na mě přijdou lásky podívat. Ale i tak mi bude smutno," dodala.

K holčičce by to chtělo ještě malého Bohouška, plánuje Matuš s Lucinkou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Kateřina Šimáčková zvolena soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Shromáždění Rady Evropy v úterý podle informací České justice zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) za Českou republiku. Šimáčková se stane třetím soudcem ESLP za Českou republiku. Úřadu se ujme po Aleši Pejchalovi, kterému končí mandát 31. října.

Píše se na Deník.cz