Domácí

Hromadná nehoda pěti aut na Mladoboleslavsku. Zranili se dva lidé

Hromadná nehoda pěti aut na Mladoboleslavsku. Zranili se dva lidé
Zdroj: HZS Olomouckého kraje

Hromadná nehoda zaměstnala v úterý na Mladoboleslavsku všechny záchranné složky. U obce Nepřevázka se srazila čtyři osobní auta a náklaďák. Zranili se dva lidé, záchranáři je transportovali do nemocnice.

Havárie se stala v úterý asi čtyři minuty po šesté hodině ráno na křižovatce u obce Nepřevázka blízko Mladé Boleslavi na silnici číslo 38. "Jednalo se o dopravní nehodu čtyř osobních aut a jednoho náklaďáku,“ řekla TN.cz mluvčí hasičů Dagmar Zemanová.

"Řidič nákladního auta narazil do třech vozů, která před ním zpomalovala. Jedno z aut po střetu vjelo do protisměru, kde se srazilo s dalším vozidlem,“ popsala policejní mluvčí Markéta Johnová.


Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. "Zranili se dva lidé," doplnila mluvčí záchranářů Petra Homolová. Zdravotníci zraněné převezli do nemocnice v Mladé Boleslavi.

Související obsah


Hasiči na místě provedli protipožární opatření. Jednotky naštěstí nemusely z havarovaných vozů nikoho vyprostit. Silnice byla v místě nehody uzavřená po dobu vyšetřování.

Dechové zkoušky u řidičů byly negativní. Přesné příčiny hromadné nehody zjišťují vyšetřovatelé.

Hromadná nehoda se stala na konci května také na Pardubicku. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz