Kuriozita

Žena si chtěla vybrat poslední peníze, na účtu našla téměř miliardu dolarů!

Žena si chtěla vybrat poslední peníze, na účtu našla téměř miliardu dolarů!
Zdroj: Profimedia

Myslela si, že nemá žádné peníze a náhle z ní byla miliardářka a 615. nejbohatší člověk v Americe. Těžko uvěřitelný příběh důchodkyně z Floridy sdílejí média po celém světě. A není divu. Jak by bylo vám, kdybyste na bankovním účtu objevili přes 21 miliard korun?

Když si důchodkyně Julia Yonkowski z floridského města Largo kontrolovala zůstatek na účtu a uviděla devítimístnou sumu, nemohla uvěřit svým očím. Měla strach, že jí nezbývá ani 20 dolarů, místo toho objevila částku 999 985 855 dolarů.

"Ó můj Bože. Byla jsem zděšená. Vím, že většina lidí by reagovala, jako kdyby vyhrála v loterii, ale já byla zděšená," řekla důchodkyně pro televizi WFLA.

Nyní se zoufale snaží obrovské množství peněz vrátit. Tvrdí ale, že nikdo z banky neodpovídá na její telefonáty. Ona sama se navíc ztrácí v obrovském množství nejrůznějších přednahraných odpovědí s číselným výběrem.

Související obsah

"V minulosti jsem četla o případech, kdy si lidé takové peníze vzali, a pak je museli splatit. Já bych do toho nešla už z toho důvodu, že peníze mi nepatří," sdělila.

"Vystrašilo mě to už jen proto, že žijeme v době kybernetických hrozeb. Nevěděla jsem, co si mám myslet," dodala žena, která se zřejmě kvůli bankovní chybě stala rázem 615. nejbohatším člověkem Ameriky. Zatím není jasné, jak k transakci došlo, Julia ale trvá na tom, že čím dříve jí peníze z účtu zmizí, tím dřív bude moci klidně spát.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz