Domácí

Hasiči na Olomoucku naháněli koně. Po nehodě zvířata utekla z vozíku

Kuriózní nehodu řešili ve čtvrtek ráno olomoučtí hasiči. havárie auta, které v přívěsném vozíku převáželo koně, uzavřela silnici u Bystročic na Olomoucku. Zvířata se po nehodě rozutekla a jednotky je v polích musely nahánět.

Událost se stala ve čtvrtek krátce po šesté hodině ráno. Silnice u Bystročic na Olomoucku musela být na 34. kilometru uzavřená, po dvou hodinách policisté provoz obnovili v jenom jízdním pruhu. "Havaroval tam osobní vůz s přívěsem na převoz koní. Dva byli uvnitř a po nehodě utekli na dálnici,“ informovali na twitteru hasiči.


Hasiči pomáhali majitelům koně v poli chytit. "Hasiči je odchytli a bezpečně přemístili za svodidla,“ řekla mluvčí hasičů Lucie Balážová.

Související obsah


Přivolaný veterinář zvířata. Pak bylo nutné jim zajistit náhradní dopravu a také odtah poškozeného přívěsu. V místě události se ráno tvořily kolony.

Ve Španělsku se převrátil kamion převážející cirkusové slony. Jeden z nich zemřel:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz