Domácí

Sanitka se na Rychnovsku srazila s autem. Zranila se nezletilá dívka

Sanitka se na Rychnovsku srazila s autem. Zranila se nezletilá dívka
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Další nehoda sanitky v tomto týdnu se stala ve čtvrtek odpoledne v Častolovicích na Rychnovsku. Sanitka se měla při předjíždění se zapnutými majáky srazit s osobním autem, které odbočovalo doleva. Při nehodě se zranila nezletilá dívka v osobním voze.

Nehoda se stala v ulici Masarykově ulici v Častolovicích. "Sanitka jela se zapnutými majáky z Častolovic na Hradec a před ní jelo osobní auto. V něm si však šofér nevšiml, že ho záchranáři předjíždí, a začal odbočovat,“ popsala TN.cz policejní mluvčí Iva Kormošová.


V sanitce jeli k případu tři záchranáři, ti vyvázli bez zranění. Zranění utrpěla dívka, která cestovala v osobním autě. "Záchranáři jeli k případu s výstražným světelným zařízením a došlo k bočnímu nárazu s jiným autem. V osobním autě se zranila nezletilá dívka,“ řekl mluvčí záchranářů Ivo Novák.

Související obsah


Dívku záchranáři letecky transportovali do nemocnice. "Zranění ji neohrožovalo na životě. Při předávání v nemocnici komunikovala a byla při vědomí,“ dodal Novák.


Policisté podrobili oba řidiče dechové zkoušce, ta byla negativní. Příčinu a okolnosti nehody zjišťují vyšetřovatelé. Silnice byla v místě události uzavřená.


Při srážce sanitky s autem na Pardubicku se zranili záchranáři. Podívejte se na záběry:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz