Krimi

D7 ucpala u Prahy vážná nehoda, zranilo se pět lidí včetně ročního dítěte

D7 ucpala u Prahy vážná nehoda, zranilo se pět lidí včetně ročního dítěte
Zdroj: AKTU.cz

Dálnici D7 na 12. kilometru směrem ven z Prahy zablokovala krátce před čtvrteční 18. hodinou vážná nehoda. Původně byla hlášená srážka tří aut, později bylo upřesněno, že do karambolu se zapletla dvě. Zranilo se celkem pět lidí včetně teprve ročního dítěte. To do nemocnice transportoval přivolaný vrtulník.

"Nehoda se stala přibližně na 12,5 kilometru dálnice D7 směrem na Slaný. Silnice je v tuto chvíli uzavřená, kolegové srážku na místě vyšetřují, zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému," řekla TN.cz před 19. hodinou policejní mluvčí Markéta Johnová. Co za nehodou stálo, nevěděla.

Její kolegyně od hasičů Dagmar Zemanová upřesnila, že při nárazu se zranilo celkem pět lidí. "Mezi nimi bylo i přibližně roční dítě, které z místa transportoval přivolaný záchranářský vrtulník. Zasahující hasiči nemuseli nikoho vyprošťovat," řekla TN.cz Zemanová.

Související obsah

Doplnila, že k nehodě vyjely jednotky profesionálních hasičů z Kladna a Slaného, dobrovolné jednotky povolány nebyly.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz