Domácí

Uzavření D1 a D2! Silničáři kvůli bouřce opravovali elektrické vedení

Uzavření D1 a D2! Silničáři kvůli bouřce opravovali elektrické vedení
Zdroj: Policie ČR

Spadlé dráty vysokého napětí komplikovaly páteční ranní dopravu. Dlouhé kolony se tvořily na 50. kilometru dálnice D2 poblíž Břeclavi. Obousměrná uzavírka pak na řidiče čekala i na 230. kilometru dálnice D1 u Vyškova severně od Brna. Informovalo o tom Ředitelství silnic a dálnici (ŘSD) na twitteru.

Čtvrteční silná bouřka zkomplikovala páteční ranní dopravu. Elektrické vedení spadlo na 50. kilometru dálnice D2. ŘSD žádla řidiče, aby se dálnici úplně vyhnuli. Kolony aut se tvořily ve směru do Brna už od 57. kilometru.

"Na dálnici zasahují záchranné složky a Armáda ČR. Prosíme řidiče nejezděte na D2," uvedlo ŘSD na twitteru.

Velké komplikace čekaly řidiče také na dálnici D1. Dráty vysokého napětí tam spadly na 230. kilometru nedaleko Vyškova. V místě nehody ŘSD zastavilo provoz v obou směrech.

Související obsah

"Ta situace v tuto chvíli bezpečnostně neodpovídá provozu na dálnici. Kolem desáté hodiny jsme proto obousměrně uzavřeli exit a mimoúrovňovou křižovatku na křížení dálnic D1 a D46, severně od Brna," řekl TN.cz mluvčí ŘSD Jan Rýdl.

Objízdné trasy vedou přes Vyškov, kde ředitelství předpokládá velké komplikace. Opravy by měly trvat minimálně 24 hodin.  

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz