Krimi

Kojenec v Plzni přežil děsivý pád z 15 metrů, vše už řeší policie!

Záchranáři i policisté řeší děsivý incident, který se odehrál v pátek v Plzni krátce po poledni. Podle dostupných informací tam z okna v přibližně patnáctimetrové výšce vypadlo velmi malé dítě. Jako zázrakem ovšem přežilo. Záchranáři ho odvezli do nemocnice.

"Mohu potvrdit, že jsme v Majerově ulici zasahovali. Dítě bylo při našem příjezdu při vědomí, plakalo. Převezli jsme ho na urgentní příjem fakultní nemocnice v Lochotíně," řekla TN.cz v 15 hodin mluvčí plzeňských záchranářů Mária Svobodová.

Podle deníku Právo přibližně desetiměsíční kojenec vypadl z okna bytového domu, které bylo asi 15 metrů vysoko. Nejspíš se protáhlo mezi kovovými příčkami. Jeho dlouhý pád zbrzdilo křoví.

Související obsah

"Veškeré okolnosti, za nichž dítě z okna spadlo, nyní kolegové zjišťují. Například to, zda ho někdo hlídal. Protože jde o velmi čerstvou událost, a vzhledem k věku dítěte, nebudeme teď poskytovat bližší podrobnosti," doplnila pro TN.cz policejní mluvčí Veronika Hokrová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Británie kvůli šíření omikronu zpřísní protipandemická opatření

Britský premiér Boris Johnson ve středu oznámil zpřísnění některých opatření v důsledku prudkého nárůstu případů mutace omikron. Nová opatření označil jako "plán B" na poražení covidu během zimy. Od pátku budou na většině veřejných míst povinné roušky a od příštího týdne vláda nařizuje práci z domova lidem, kteří na to mají podmínky. Vstup na hromadné akce bude možný jen s potvrzeným očkováním nebo negativním testem.

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Píše se na Deník.cz