Domácí

Tornádo zabilo i těhotnou Martinu, dceru známého country zpěváka!

Tornádo zabilo i těhotnou Martinu, dceru známého country zpěváka!
Zdroj: TV Nova

Mezi pěti potvrzenými oběťmi řádění tornáda na jižní Moravě je podle informací slovenských médií i mladá těhotná Slovenka, dcera známého country zpěváka. Zahynula v obci Lužice nedaleko Hodonína.

Podle informací slovenských zpravodajských portálů nastávající maminka zahynula poté, co ji zasáhla železná konstrukce. Po smrti byla podle všeho dřív, než se k ní stihli dostat zasahující záchranáři, uvedl portál tvnoviny.sk.

Martina pocházela z Prešova, ale žila právě v Česku. Byla dcerou známého slovenského country zpěváka Františka Cmara ze skupiny Mloci. Že mrtvou je opravdu jeho ratolest, potvrdil i samotný zpěvák, který v tu chvíli právě cestoval na místo tragédie.

Související obsah

Úmrtí Slovenky už oficiálně potvrdilo ústy svého mluvčího i slovenské ministerstvo zahraničí. "Ministr zahraničních věcí a evropských záležitostí Ivan Korčok vyjadřuje pozůstalým i touto cestou upřímnou soustrast," řekl mluvčí resortu Juraj Tomaga.

Záchranáři zatím potvrdili pět obětí silných bouří a tornáda, které ve čtvrtek večer zdevastovalo části Břeclavska a Hodonínska. Zraněných jsou stovky, některé obce řádění živlů výrazně poničilo. Experti nyní zjišťují, jak bylo tornádo silné. Nevyloučili, že mohlo být nejničivější v novodobé historii Česka.

Takhle tornádo poničilo Moravskou Novou Ves:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz