Domácí

Hromadná nehoda na D1! Ve směru na Brno se srazilo osm aut

Hromadná nehoda na D1! Ve směru na Brno se srazilo osm aut
Zdroj: ZZS Středočeského kraje

Hasiči, záchranáři a policisté vyjeli v sobotu dopoledne k hromadné nehodě na dálnici D1. Na 12. kilometru ve směru na Brno se srazilo osm aut. Nehoda se neobešla bez vážných zranění, v nemocnici skončili dva lidé, další byli ošetřeni na místě.

Nehoda se podle policejního informačního portálu stala krátce po 11. hodině na 12. kilometru dálnice D1, komunikace musela být kvůli zásahu jednotek Integrovaného záchranného systému zcela uzavřena.

Záchranáři na místo vyslali tři posádky a také záchranářský vrtulník, podle jejich informací byla nejméně jedna osoba zaklíněna ve vozidle. To se nakonec nepotvrdilo.

"Na místě dopravní nehody osmi vozidel zasahovaly jednotky HZS Říčany a HZS Praha. Hasiči nakonec nemuseli nikoho vyprošťovat. Dálnice ve směru do Brna byla krátkou dobu uzavřena. Nyní je provoz částečně obnoven. Zraněné osoby skončily v péči ZZS Středočeského kraje," komentovali zásah středočeští hasiči.

Související obsah

Hromadná nehoda se naštěstí obešla bez vážnějších zranění. Do pražské Thomayerovy nemocnice záchranáři převezli dva lidi s lehčími zraněními, další ošetřili na místě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz