Krimi

Tragédie na D1! Dodávka smetla lidi u porouchaného auta, jeden mrtvý

Tragédie na D1! Dodávka smetla lidi u porouchaného auta, jeden mrtvý

Dálnici D1 uzavřela v noci na neděli na Vysočině tragická nehoda. Dodávka srazila lidi, kteří stáli u porouchaného osobáku. Na místo kvůli vážnosti zranění zamířil i vrtulník záchranářů. Jeden člověk zemřel, další byl vážně zraněn. Poslední dva lidé, kteří stáli u porouchaného auta, byli zraněni lehce.

Nehoda se stala před půl třetí na 163. kilometru dálnice ve směru jízdy na Prahu.

Před sjezdem na Velkou Bíteš nabourala dodávka do lidí stojících u porouchaného osobního vozidla. Na místě zasahovali policisté, hasiči a záchranáři včetně vrtulníku.

Podle informací policie jeden člověk nehodu nepřežil, další byl zraněn těžce. Poslední dva lidé, kteří stáli u porouchaného auta, byli zraněni lehce. Řidič dodávky neutrpěl viditelná zranění.

Související obsah

Dálnice byla nejprve uzavřena v obou směrech. Cestu na Brno blokovaly záchranné složky a po ukončení zásahu ji po čtvrté hodině ranní uvolnily. Opačný směr byl uvolněn kolem sedmé.

U vážné nehody zasahovali v noci na neděli také moravskoslezští hasiči, policisté a záchranáři. U Holasovic skončilo kolem čtvrté hodiny ráno osobní auto na střeše mimo komunikaci. Uvnitř zůstali zaklínění čtyři lidé, dva byli v bezvědomí.

"Jednotka nasadila k vyproštění hydraulické nástroje, osoby byly na páteřové desce předány do péče přítomných zdravotníků. Hasiči následně pomohli s ošetřením a transportem do sanitek a vrtulníku," popsal okolnosti nehody mluvčí hasičů Jakub Kozák.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz