Krimi

Tragédie na D1! Dodávka smetla lidi u porouchaného auta, jeden mrtvý

Tragédie na D1! Dodávka smetla lidi u porouchaného auta, jeden mrtvý

Dálnici D1 uzavřela v noci na neděli na Vysočině tragická nehoda. Dodávka srazila lidi, kteří stáli u porouchaného osobáku. Na místo kvůli vážnosti zranění zamířil i vrtulník záchranářů. Jeden člověk zemřel, další byl vážně zraněn. Poslední dva lidé, kteří stáli u porouchaného auta, byli zraněni lehce.

Nehoda se stala před půl třetí na 163. kilometru dálnice ve směru jízdy na Prahu.

Před sjezdem na Velkou Bíteš nabourala dodávka do lidí stojících u porouchaného osobního vozidla. Na místě zasahovali policisté, hasiči a záchranáři včetně vrtulníku.

Podle informací policie jeden člověk nehodu nepřežil, další byl zraněn těžce. Poslední dva lidé, kteří stáli u porouchaného auta, byli zraněni lehce. Řidič dodávky neutrpěl viditelná zranění.

Související obsah

Dálnice byla nejprve uzavřena v obou směrech. Cestu na Brno blokovaly záchranné složky a po ukončení zásahu ji po čtvrté hodině ranní uvolnily. Opačný směr byl uvolněn kolem sedmé.

U vážné nehody zasahovali v noci na neděli také moravskoslezští hasiči, policisté a záchranáři. U Holasovic skončilo kolem čtvrté hodiny ráno osobní auto na střeše mimo komunikaci. Uvnitř zůstali zaklínění čtyři lidé, dva byli v bezvědomí.

"Jednotka nasadila k vyproštění hydraulické nástroje, osoby byly na páteřové desce předány do péče přítomných zdravotníků. Hasiči následně pomohli s ošetřením a transportem do sanitek a vrtulníku," popsal okolnosti nehody mluvčí hasičů Jakub Kozák.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz