Domácí

Brzy ráno Natálka (14) doma byla, pak zmizela. Hledají ji policisté

Brzy ráno Natálka (14) doma byla, pak zmizela. Hledají ji policisté
Zdroj: Policie ČR/ Profimedia

Východočeští policisté od neděle pátrají po čtrnáctileté Natálii Fejlové z Pardubic. Matka dceru viděla ještě v půl páté ráno, o hodinu později už ale byla dívka pryč. Strážci zákona prosí o pomoc při hledání.

Není jasné, co měla teenagerka na sobě, když z domova odešla neznámo kam. "Nejčastěji nosí modré "roztrhané" rifle, nebo černé kalhoty. Poznáte ji podle tetování. Na levém prostředníčku má vytetované sluníčko a blesk, na pravém ležatou osmičku. Tetované má i vnitřní kotníky, na jedné straně srdíčko, na druhé noze křížek. Na ruce nosí náramek, který imituje značku Pandora s 8 přívěsky, prstýnek se srdíčkem, na noze má stříbrný řetízek s kamínky," přidala podrobný popis policejní mluvčí Eva Maturová.

Doplnila, že Natálie, která neodešla z domova poprvé, vypadá přibližně na šestnáct, měří 170 centimetrů, váží 50 kilogramů, má dlouhé hnědé vlasy a oči stejné barvy.

Související obsah

"Pokud jste ji viděli, nebo víte kde se pohybuje, volejte pardubickým policistům přes linku 158," uzavřela prosbu o pomoc při pátrání policejní mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz