Krimi

Otec spal na lavičce, dítě (2) běhalo kolem. Nadýchal skoro 3 promile

Otec spal na lavičce, dítě (2) běhalo kolem. Nadýchal skoro 3 promile
Zdroj: Městská policie Ostrava

Ostravští strážníci vyjížděli v pátek v podvečerních hodinách na dětské hřiště k opilému muži, který v té chvíli měl na starost své dvouleté dítě.

Ostravské strážníky v pátek kolem 20. hodiny upozornila kolemjdoucí na opilého muže, který spal na lavičce u dětského hřiště. Všimla si, že muž má na starost dvouleté dítě, které pobíhalo bez dozoru nejen v areálu hřiště, ale i v jeho okolí.


Strážníci otestovali 32letého muže na alkohol, v dechu měl 2,63 promile. "Zadržený muž nám sdělil, že nezletilé dítě má ve střídavé péči. Vzhledem k otcovu stavu jsme zavolali matku dítěte, která si ho v pořádku převzala." sdělil mluvčí ostravských městských policistů Jindřich Machů.

 

Související obsah


Celý incident se bude řešit se sociálkou. Případ byl předán policii, která se bude zabývat možnou trestní odpovědností.
 

mad, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz