Domácí

Tragická nehoda na Kolínsku. Jeden řidič zemřel, pro druhého letěl vrtulník

Tragická nehoda na Kolínsku. Jeden řidič zemřel, pro druhého letěl vrtulník
Zdroj: HZS Libereckého kraje

Tragická dopravní nehoda na Kolínsku zaměstnala ve středu všechny záchranářské složky. Na obchvatu Kolína se srazil náklaďák s osobním autem. Jeden člověk na místě zemřel, dalšího zraněného záchranáři vrtulníkem transportovali do pražské nemocnice.

Nehoda se stala ve středu před 15. hodinou na kolínském obchvatu na silnici I/38 mezi Kolínem a obcí Polepy. "Srazilo se tam osobní auto s náklaďákem,“ řekla TN.cz policejní mluvčí Lucie Nováková.


Hasiči museli z osobního auta vyprostit řidiče, ten však na místě zemřel. Pro zraněného šoféra náklaďáku letěl vrtulník. "Dopravní nehoda měla bohužel tragické následky. Zaklíněný muž zemřel. Další účastník byl letecky transportován do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady se středně těžkým poraněním,“ doplnila mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Související obsah


Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS). "Vyslali jsme tam jednotku z Kolína a Kutné Hory. Hasiči pomáhali zraněného přenést do vrtulníku,“ řekl mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.


Silnice je v místě nehody stále v obou směrech uzavřená.  "Policisté stanovili objízdné trasy a řídí provoz,“ doplnila Nováková. Příčiny a okolnosti tragické dopravní nehody nyní budou zjišťovat vyšetřovatelé.

Vážná nehoda se před několika dny stala v pražské Michli. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz