Kriminalita

Zloděj šel přeštípnout zámek kleštěmi, ty mu vyrazily přední zuby

Zloděj si při krádeži na Chrudimsku dost ublížil. A ještě ho u toho natočily kamery, takže ho policisté za dvě hodiny chytili. Snažil se přeštípnout zámek pákovými kleštěmi a ty mu vyrazily zuby.

Možná to byla karma, možná to byly hodně rychlé boží mlýny. Anebo zkrátka varování, že krást se nemá. Kamery totiž zachytily na Chrudimsku zloděje, který si při krádeži vyrazil zuby.

Záběry ukazují, jak je muž na pokraji sil a zámek ne a ne povolit. Kleště se následně vysmeknou a následuje rána do obličeje, až se zloděj zapotácí. I jeho kolega je v šoku. Tvrdou ránu odnesly přední zuby.

Dvojice byla ze všeho tak rozladěná, že všeho nechala a utekla. Zloději chvíli před tím v jiné sklepní kóji ukradli jen plastový kbelík, papírové utěrky a saponát. A navíc se ještě dostali do problémů.

Související obsah

Jejich obličeje totiž natočila kamera a za pár hodin už seděli v policejní výslechové místnosti. Jeden z mužů byl navíc za krádeže už v minulosti souzený, takže mu hrozí tři roky vězení.

Z videa plyne ještě jedno poučení. Je potřeba vždy při práci myslet na ochranné pomůcky. I obyčejné pákové kleště totiž dokážou napáchat velké škody.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Kriminalita

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz