Domácí

Hromadná nehoda čtyř aut a kamionu zablokovala D8. Vážně se zranila žena

Hromadná nehoda čtyř aut a kamionu zablokovala D8. Vážně se zranila žena
Zdroj: HZS Středočeského kraje

Dálnici D8 ve směru na Prahu uzavřela v sobotu hromadná nehoda. Srazily se tam čtyři osobní auta a kamion. Zraněnou ženu převezli záchranáři do nemocnice.

Událost se stala v sobotu krátce před 18. hodinou na 18. kilometru dálnice D8 ve směru na Prahu. "Jedná se o nehodu čtyř osobních aut a jednoho kamionu,“ řekla TN.cz mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.

"Řidič kamionu zřejmě nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil do kolony vozů, které brzdily před dopravním omezením,“ doplnila policejní mluvčí Lucie Nováková. Policisté řidiče podrobili dechové zkoušce, která byla negativní.

Související obsah


Při nehodě se vážně zranila žena, kterou záchranáři transportovali v sanitce se zlomeninou stehenní kosti do motolské nemocnice. Na místě přistával také vrtulník, ten převezl na vyšetření malé dítě. "Je v pořádku, převezli jsme ho jen na kontrolu vzhledem k síle nárazu,“ informovala mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Podle Homolové jsou však ostatní účastníci nehody v pořádku. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS). Dálnice byla minimálně dvě hodiny uzavřená. Před osmou hodinou se ji podařilo policistům zprůjezdnit a řidiči mohou s opatrností projet.

Hromadná nehoda tří dodávek zablokovala v dubnu hlavní tah na Liberec. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz