Domácí

Silná exploze vyděsila lidi v Karlových Varech! Policie hledá skupinu lidí

Silná exploze vyděsila lidi v Karlových Varech! Policie hledá skupinu lidí
Zdroj: Policie ČR

V sobotu krátce před půlnocí se měl v okolí jedné z ubytoven v Karlových Varech ozvat velmi silný výbuch. Na místo okamžitě vyrazili policisté a také pyrotechnik. Podle všeho mělo jít o zábavní pyrotechniku, kriminalisté nyní pátrají po skupince lidí, žádají případné svědky o pomoc.

Karlovarští kriminalisté pátrají po několika lidech, kteří se v sobotu pohybovali v okolí ulic Krymská, Charkovská a Západní v Karlových Varech. Neznámí se pohybovali v kapucích také u ubytovny v Charkovské ulici.

Právě tam mělo dojít přibližně 15 minut před půlnocí k silnému výbuchu. Na místo okamžitě vyrazili policisté a pyrotechnik. Nikomu se naštěstí nic nestalo, i tak se případem policie dále zabývá.

"Kriminalisté, kteří se případem intenzivně zabývají, ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu obecného ohrožení," uvedl mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Související obsah

Vyšetřovatelé nyní žádají případné svědky, kteří celou událost viděli nebo si všimli skupiny lidí s kapucemi na hlavě, kteří se pohybovali v místě události, aby kontaktovali linku 158.

"Také žádají řidiče osobních automobilů, kteří místem zrovna projížděli, všimli si pohybu uvedených osob či mají ve vozidle kameru, aby se taktéž obrátili na uvedenou tísňovou linku policie," doplnil Kořpiva.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz