Domácí

Smutný konec pátrání! Pohřešovaného našli bez známek života

Smutný konec pátrání! Pohřešovaného našli bez známek života

Policisté v úterý pátrali po muži, který se rodině a známým ozval naposledy v sobotu. Pak se po něm ale slehla zem. Do akce vyrazili kromě policistů a jejich psovodů také psovodi hasičů Libereckého kraje a psovodi z Hejnic. Muže dopoledne nalezli bez známek života.

Na policii se v úterý obrátil syn pohřešovaného muže, který s ním naposledy hovořil telefonicky 3. července. Pohřešovaný se od té doby neozval.

"Vzhledem k tomu, že v poslední době prožíval osobní problémy, které u něj zřejmě vyvolaly depresivní náladu, obává se jeho syn o jeho zdraví a život," informovala policie.

Související obsah

Policisté začali pátrat po pohřešovaném ve vytipovaných lesích, protože se věnoval myslivosti. Krátce po poledni pak přišla smutná zpráva.

"Pátrací tým bohužel dnes dopoledne objevil v lokalitě pod Raisovou vyhlídkou na Turnovsku pohřešovaného muže bez známek života," zveřejnili policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz