Zahraničí

Teprve 19letý idol z TikToku je po smrti, zastřelili ho na ulici

Teprve 19letý idol z TikToku je po smrti, zastřelili ho na ulici
Zdroj: Twitter

Populární sociální síť TikTok přišla o velkou hvězdu. Teprve 19letého Matimu Millera, známého pod přezdívkami Swavy a Babyface.s, postřelili v americkém Wilmingtonu přímo na ulici. Zraněním podlehl v nemocnici.

Matima Miller, hvězda sociální sítě TikTok, je po smrti. V pondělí dopoledne ho v jedné z klidných ulic amerického města Wilmington poblíž Filadelfie postřelil 31letý útočník. Způsobeným zraněním později podlehl v nemocnici. 

 

Informoval o tom portál Daily Star. Millera na TikToku sledovalo přes dva a půl milionu fanoušků. Vystupoval tam pod přezdívkami Swavy a Babyface.s. 

Střelce policisté krátce po incidentu zadrželi. Není jasné, proč na Millera střílel. Původně mu hrozil trest za těžké ublížení na zdraví, teď se s největší pravděpodobností bude před soudem zpovídat z vraždy.

Související obsah

Statisíce příznivců Millera truchlí, sociální sítě doslova zaplavily jejich smutné vzkazy. "Odpočívej v pokoji. Přišli jsme o legendu," napsal jeden z nich. Mladík natáčel zejména taneční videa.

Policisté ani po jeho smrti k případu nezveřejnili žádné další podrobnosti, prý nechtějí ohrozit probíhající vyšetřování.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz