Zahraničí

Americká policie zadržela před Utkáním hvězd čtyři ozbrojence

Americká policie zadržela před Utkáním hvězd čtyři ozbrojence
Zdroj: Profimedia

Policie v americkém Denveru zadržela tři muže a ženu s více než tuctem střelných zbraní a stovkami nábojů. Měla podezření, že plánovali hromadnou střelbu v souvislosti s nadcházejícím baseballovým Utkáním hvězd.

Razie proběhla v pátek večer v hotelu v centru města, který je kousek od baseballového stadiónu. Tam se v úterý utkají největší hvězdy amerického baseballu a už několik dní probíhají doprovodné akce za velkého zájmu fanoušků, informovala americká média.

Policisté nalezli ve dvou pokojích přes tucet střelných zbraní včetně několika pušek a stovky nábojů. Zadrželi tři muže a ženu ve věku kolem 40 let, rovněž jim kvůli hledání důkazů zabavili dva automobily. Na velké množství zbraní upozornila strážce zákona pokojská, která si jich všimla při úklidu,

Související obsah

Vyšetřovatelé zatím nenašli důkazy, že by čtveřice plánovala nějaký útok v souvislosti s Utkáním hvězd, ale upozornili, že případ je na samém počátku. FBI vydala v neděli prohlášení, že bezpečnost hráčů ani fanoušků není ohrožena.

Denverská policie tip od pokojské velmi ocenila s tím, že lidé by si měli všímat, jestli se v jejich okolí neděje něco podezřelého.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz