Domácí

Z milenky vdanou paní. Radek John se po 16 letech s Markétou oženil

Z milenky vdanou paní. Radek John se po 16 letech s Markétou oženil
Zdroj: Radek John, Jiří Veselý

Radek John (66), známý politik a novinář, se v sobotu oženil. Za manželku si vzal vizážistku a autorku básní Markétu Zámyslickou (46), se kterou se začal stýkat už před šestnácti lety, v době, kdy byl ženatý s herečkou Zlatou Adamovskou (62).

Radostnou novinku oznámil světu pár prostřednictvím sociálních sítí. "10. 7. 2021, přesně ve 12:00 jsme si řekli své ANO. Nádherně jsme si ten den užili, tak se s Vámi o to naše štěstí podělíme," oznámila na facebooku čerstvě vdaná paní a připojila i několik fotografií z velkého dne.

Uběhlo několik dlouhých let, než se Markéta Zámyslická dočkala své vysněné svatby. S Radkem Johnem se dala dohromady už před 16 lety, v té době ale ženatý byl. Utajit se mu podařilo nejen milenku, ale i nemanželskou dceru. Skandály vyústily v rozvod s herečkou Zlatou Adamovskou. 

Související obsah

Adamovská je už nyní několik let šťastně vdaná za hereckého kolegu Petra Štěpánka. A své "ano" si řekli i Radek John s Markétou. "Miluji svého muže, jsem opravdu celá jeho, takže budu nosit jeho příjmení. Nedivte se prosím tedy, Zámyslická mizí a od včerejška jsem Markéta Johnová," oznámila v neděli.

Ke svatebnímu dni se vyjádřil i sám Radek John. "Není to první společný výlet ani sestěhování, jak v příkladech co uvádět mezi významnými událostmi, navrhuje facebook. To máme dávno za sebou. A před sebou doufám dlouhou společnou cestu zahradami rajských potěšení, na kterou jsme se vydali už před lety a která nás natolik okouzlila, že jsme se rozhodli slíbit si a oficiálně to zpečetit, že z ní už nesejdem," sdělil.

Své "ano" si letos řekli i zpěvák Bohuš Matuš s Lucií, v den jejích 18. narozenin:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz