Zajímavosti

Fanoušci královské rodiny se dočkali! Na společné fotce je i nejmladší člen

Fanoušci královské rodiny se dočkali! Na společné fotce je i nejmladší člen
Zdroj: Instagram

Trvalo to více než tři měsíce, ale fanoušci švédsko královské rodiny se nakonec dočkali. Princ Carl Philip a princezna Sofia zveřejnili fotku, na které pózují jako hrdí rodiče se všemi třemi dětmi, včetně nejmladšího prince Juliana.

Princ Julian se narodil 26. března letošního roku, od té doby ho členové švédské královské rodiny ukázali na snímcích pouze dvakrát. Jednou na samostatné fotografii a podruhé po boku obou bratrů, prince Alexandra a Gabriela. Nyní je to vůbec poprvé, co se objevil královský pár se všemi dětmi na společném záběru. 

Související obsah

Fotografie se objevila na Instagramu a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. "Všichni vypadáte ohromně! Julian vypadá neskutečně rozkošně," komentovali fanoušci. "Bůh vždy žehnej této krásné rodině," přidali se další.


 


 

To fanoušci britské královské rodiny stále ještě na fotografii 11. pravnoučete královny Alžběty II. čekají. Ačkoliv vévodkyně Meghan už na začátku června porodila holčičku Lilibet, na veřejnost nepronikl ještě jediný její snímek. První fotografie dostala pouze rodina prince Harryho, ta je však střeží v soukromí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz